Początki naszej tradycji sięgają roku 1976 to wtedy mój ojciec Sławomir zdał egzamin czeladniczy w zawodzie cukiernika. Zmysł artystyczny w połączeniu z dużymi zdolnościami manualnymi szybko pozwoliły mu zdobywać liczne nagrody i wyróżnienia w zawodzie cukiernika. Pasja do słodkości i zdobyte doświadczenie zaowocowało zdaniem egzaminu na Mistrza cukiernictwa. Zdobyty tytuł otworzył nowe horyzonty, między innymi możliwość szkolenia młodzieży chcącej uczyć się w zawodzie cukiernika.

Bacznie przyglądając się pracy ojca szybko podchwyciłem zamiłowanie do pieczenia i dekoracji wyrobów cukierniczych. Wspólnie spędzone słodkie chwile przyczyniły się do otwarcia cukierni przez rodziców dzięki czemu mogłem zdobywać dalszą wiedzę i doświadczenie.

Rodzinny charakter oraz pasja do tworzenia niepowtarzalnych smaków w oparciu o receptury z przed lat, a także nowe bardziej odważne smaki pozwoliły nam w dotarciu do szerokiego grona klientów z całego województwa śląskiego. Nasze słodkości dostępne są w naszych sklepach firmowych a także sklepach współpracujących z naszą cukiernią.

Dziś wychodząc naprzeciw utrzymaniu wysokiej jakości oraz bliskości kontaktu z klientem oferujemy możliwość zamówienia naszych wyrobów online poprzez sklep internetowy. Dzięki temu nasze wyroby trafią bezpośrednio do państwa z zachowaniem należytych standardów bez wychodzenia z domu.

Zdzisława, Sławomir i Dariusz Piętka

Z pasji do cukiernictwa tworzymy smakowite wypieki.
Pozwól nam upamiętnić Twoją wyjątkową uroczystość!

Zamów ciasto

Zamów online

Zamówienia składane za pośrednictwem strony internetowej dostarczane są do Państwa naszym bezpośrednim transportem, który gwarantuje zachowanie najwyższej jakości produktów i usług oferowanych przez naszą pracownię cukierniczą.

Developer tools

ReD Responsive Framework version

Uwaga!

Przeglądarka internetowa, z której korzystasz jest przestarzała, przez co strona nie będzie wyświetlać się w prawidłowy sposób.

Wymagana zmiana przeglądarki na np.: Chrome, Firefox, Opera