Współpracując z nami zyskujesz:

  • pracę w stabilnej firmie
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub zlecenia
  • wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i umiejętności
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji

Nasze wymagania:

  • dyspozycyjność
  • doświadczenie na podobnym stanowisku minimum 3 lata
  • bardzo dobra organizacja pracy własnej i zespołu
  • zaangażowanie
  • wysoka kultura osobista
  • miła aparycja
  • rzetelność i skrupulatność w kontakcie z Klientem
  • radość
  • obsługa kasy i terminala
  • aktualne badania sanitarno-epidemiologiczne

Zakres obowiązków w zależności od stanowiska i kompetencji:

  • przyjmowanie zamówień
  • rozliczanie utargów
  • bieżąca obsługa klienta zapewnienie jak najlepszej i kompleksowej obsługi Klienta
  • znajomość oferty cukierni
  • aktywny i czynny udział w życiu cukierni
  • dbanie o dobry wizerunek firmy realizacja wyznaczonych celów sprzedażowych
  • zarządzanie kilkuosobowym zespołem
  • raportowanie przełożonym wyników
  • administracja dokumentacji sklepu
  • dbałość o standardy i przyjęte procedury
  • dbałość o czystość i estetykę sklepu
  • kontrola zamówień i sprzedaży

Zainteresowany? Aplikuj już dziś!

Wyślij swoje CV

praca@cukierniabolero.pl

Uprzejmie informujęmy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Szybki kontakt

Masz pytanie? Zadzwoń lub wyślij zapytanie, skontaktujemy się w celu omówienia szczegółów.

Zadzwoń

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego w godzinach od 11.00 do 15.00

32 292 06 57